राज्य प्रणाालि नाघेर हाेटेलमा भेट्नु पर्ने सुष्मा तिम्री काे ?

-भरत दहाल

कसैकाे अाधिकारिक निमन्त्रणा र एजेन्डा विना अाएकि एउटी साम्राज्यवादी देशकी मन्त्रीलार्इ जस जसले भूमिगत शैलिमा भेटेका छन्, तिनीहरूले न त राज्यलार्इ कुनै जानकारि गराएका छन्, न राज्यकाे प्रतिनिधि लगेका छन्, न राज्यका निकायसंग यसबारे कुनै सल्लाह गरेका छन्।

कुत्सीत स्वार्थ पालेर बसेका घृणित तत्वहरूलार्इ प्रयाेग गरेर इण्डियनहरूले फेरि पनि नेपालमा राज्य नामकाे कुनै निकाय छैन भन्ने सन्देश दिन सफल भएका छन्। राज्यकाे अस्तित्वलार्इ इन्कार गरेर २०६२ साल मंसीर ७काे १२ बुँदे समझदारिमा तिनीहरूले यहि काम गरेका थिए।

इण्डियनहरूलार्इ रिझाउने नाममा प्रधानमन्त्री भैसकेका व्यक्तिहरू निजी भ्रमणमा अाएकि विदेशी मन्त्रीलार्इ भेट्न उ बसेकाे हाेटेलमा कुद्ने हाे कि उनी पूर्व प्रधानमन्त्रीहरू बसेकाे ठाउँमा अाउने हाे ? राज्य, पद्धति र अनुशासन सबै ताेडेर चाकरी गर्नुपर्ने सुष्मा तिम्री काे ?

(स्रोत- दहालको फेसबूक)

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुस्
नेपालीमा लेख्ने/नलेख्ने(To type in English, press Ctrl+g)

WP-SpamFree by Pole Position Marketing