बेलायती राजकुमार ह्यारीको विहेमा निम्ता नपाएपछी अमेरिकी राष्ट्रपती रिसले चुर

आगामी मे १९ मा बेलायतका राज कुमार प्रिन्स ह्यारीको विवाह हुँदै छ । अमेरिकी कलाकर मेगानसित विण्डसोर महलमा हुन लागेको उनको विवाहमा अमेरिकाका राष्ट्रपती डोनाल्ड ट्रम्पसलाई निम्ता गरिएको छैन । यहि विहेमा अमेरिकाका पूर्व राष्ट्रपती वाराक ओबामा र उनकी पत्नी मिसेल ओबामालाई भने निम्ता गरिएको छ । आफूलाई निम्ता आउँछ भन्ने ढुक्क मनले उपहारसमेत किनेर बसेका ट्रम्पलाई निम्ता नगरिएपछि उनी रिसले चुर बनेका छन् ।

डेलिस्टार अनलाईनका अनुसार ह्यारी र मेगानलाई केहि राजनितिज्ञ र कूटनितिज्ञले बाराक ओबामा र उनकी पत्नी मिसेललाइ निम्ता नगर्न सुझाव दिएका थिए । तर लगन गाँठोमा बाँधिएका ह्यारी र मेगानले त्यसलाई स्विकार गरेनन् । निम्ता गरेरै छोडे । किनभने उनीहरु आफ्नो विहे अरुको सुझाव अनुसार होइन कि आफूले चाहे जसरि गर्न चाहन्छन् । डोनाल्ड ट्रम्पले भने निम्ता नपाएपछि आफैंसित रिसाएको पोलिटिक्सस्पोट मेडियाले जनाएको छ ।

बेलायती, अमेरिकी पत्रिकाहरु अति स्तरिय, अति सभ्य र तथ्यमा आधारित हुन्छन् । आफ्ना नेताहरुको अति सम्मान गरेर लेख्छन् भन्ने हामी नेपालीहरुले सोच्छौं । तर पोलिटिकल भ्वाईस पत्रिकाले राष्ट्रपती डोनाल्ड ट्रम्पलाई कतिसम्म उडाएको छ भने बेलायती राजकुमार ह्यारी र उनकी प्रेमीका मेगानको विहेको निम्तो नपाएपछि तनावमा परेर आफूलाई शान्त पार्न डोनाल्ड ट्रम्पले फास्टफूट धेरै खान लागेको उल्लेख गरेका छन् । प्राय ठूलो तनाबमा पर्दा उनले त्यसरि धेरै फास्टफुड खाने गरेको पत्रिकाको दाबी छ ।

ट्रम्पलाई निम्तो नगर्दा त्यसले अमेरिका र बेलायतका बिचमा कूटनितिक समस्या पैदा गर्न सक्ने आशंका केहिले गरेका छन् । तर ट्रम्प रिसाउनुबाहेक विहेमा निम्ता गर्नु नगर्नुले दुई देशको कूटनितिमा केहि फरक नपर्ने सुझाव दिनेहरुपनि छन् ।

मे महिनामा हुने विवाहकालागि हाल निम्ताहरु बाँड्ने काम भैरहेको छ । उपस्थित हुने वा नहुनेबारे ओबामा र मिसेलले भने निम्ताको जवाफ दिईसकेका छैनन् । ह्यारी र मेगानले आफ्ना साथी र निकटस्थहरुलाई आफ्नै तरिकाले निम्ता दिन खोजिरहेका छन् । उनीहरुले राजनिति, कूटनिति र अन्य ब्यक्तिको सुझाव र सहयोगका आधारमा रहेर निम्ता गर्न नचाहेको द पोलिटिकल भ्वाइसले उल्लेख गरेको छ ।

अमेरिकाका पूर्व राष्ट्रपती ओबामा र बेलायती राज कुमार ह्यारी लामो समयदेखिका साथी हुन् । ह्यारीले बिबिसी रेडियो ४ कालागि ओबामासित अन्तर्वार्तापनि लिएका थिए ।

(तस्विर :  द पोलोटिकल भ्वाईस)

 • Raj

  What stupid news!

  Who told you that thepoliticalvoice.com is a trustworthy website?
  Haven’t you heard anything about the fake news issues?
  Fake news is not only spread by the rightist parties but also from the leftist.
  Thepoliticalvoice.com is such a propaganda webpage that you can see in first visit. Have you seen in their webpage anywhere they tell who they are? What is the source of their news?
  And you so called journalist use this stupid news to fool Nepali public.
  What a shameful journalism!
  -Raj

  मन परो वा परेन: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Reply]

 • Raj

  You woudnt dare to publish my comment, would you?
  What a loser!

  मन परो वा परेन: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Reply]

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुस्
नेपालीमा लेख्ने/नलेख्ने(To type in English, press Ctrl+g)

WP-SpamFree by Pole Position Marketing